Zajęcia indywidualne

Dobry Pies –  nauczanie dobrego wychowania i szkolenie psa poprzedzone konsultacją zoopsychologiczną. Pakiet obejmuje wywiad zoopsychologiczny ok. 2 godz.+ kurs szkoleniowy 2 spotkania po 1 godz. Cena: 600 zł.

Kurs szkoleniowy psa – 2 spotkania po 1 godz. Cena: 300 zł.

• Grzeczny Pies –  nauczanie dobrego wychowania i szkolenie psa poprzedzone konsultacją zoopsychologiczną. Pakiet obejmuje wywiad zoopsychologiczny ok. 2 godz.+ kurs szkoleniowy 4 spotkania po 1 godz. Cena: 900 zł.

Kurs szkoleniowy psa – 4 spotkania po 1 godz. Cena: 600 zł.

• Mądry Pies –  nauczanie dobrego wychowania i szkolenie psa poprzedzone konsultacją zoopsychologiczną. Pakiet obejmuje wywiad zoopsychologiczny ok. 2 godz.+ kurs szkoleniowy 6 spotkań po 1 godz. Cena: 1200 zł.

Kurs szkoleniowy psa – 6 spotkań po 1 godz. Cena: 900 zł.

• Super Pies –  nauczanie dobrego wychowania i szkolenie psa poprzedzone konsultacją zoopsychologiczną. Pakiet obejmuje wywiad zoopsychologiczny ok. 2 godz.+ kurs szkoleniowy 8 spotkań po 1 godz. Cena: 1500 zł.

Kurs szkoleniowy psa – 8 spotkań po 1 godz. Cena: 1200 zł.

Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie Na Psa Urok lub w innym miejscu wskazanym przez Klienta np. u niego w domu. Koszt dojazdu jest ustalany indywidualnie i obowiązuje powyżej 10 km. od Na Psa Urok.

Kursy szkoleniowe oparte są o program z zakresu podstawowego posłuszeństwa tj.: skupianie uwagi na przewodniku, siad, leżeć, zostań, do mnie (różne opcje przywołania), zasady spacerowania na luźnej smyczy i komendę nie rusz. Zajęcia organizowane są w formie ćwiczeń przeplatanych z wiedzą teoretyczną, która pozwoli Opiekunom na zrozumienie psich reakcji, emocji i mechanizmów uczenia.