Hotel

W naszej opinii, nie prowadzimy „hotelu” dla psów, ponieważ, nie wynajmujemy pokoi, apartamentów czy też domków. W zamian za to oferujemy Państwu opiekę nad czworonożnym członkiem rodziny, opartą na możliwości realizacji jego codziennych przyzwyczajeń i potrzeb. W tym działaniu opieramy się przede wszystkim na informacjach uzyskanych od Opiekuna i oczywiście na indywidualnych preferencjach psa.

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z psami

Nasza kadra wykształcona jest w zawodach zoopsychologa i trenera psów. Stosowaną codziennie wiedzę z zakresu kynologii potwierdzają dodatkowo kwalifikacje otrzymane po ukończeniu dwóch kierunków studiów podyplomowych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Oferujemy pobyt w warunkach domowych z dostępem do sali zabaw i 4 wybiegów wyodrębnionych w ogrodzie.

Godzinę przywozu i odbioru czworonoga ustalamy wg Państwa preferencji.

• Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji dzięki bliskości dróg ekspresowych S8 i S7. Od lotniska na Okęciu dzieli nas tylko 20 km, a od Dworca Centralnego w Warszawie 25 km.

• Zapewniamy również transport psa do hotelu i do domu.

• Nie przeliczamy wagi psów na kilogramy: do 10 kg, do 30kg i powyżej (mały, średni i duży)

Nie różnicujemy czworonogów na podziały: psy rasowe i bez rodowodu.

• Zawsze zapraszamy na spotkanie zapoznawcze i to koniecznie w towarzystwie psa, gdzie omawiamy wspólnie najważniejsze kwestie i zalecenia dotyczące opieki.

Cena za dobę 130 zł.

Cena za dobę 190 zł. *

* 30.03 – 01.04.2024 (Wielka Sobota, Wielkanoc)

* 1.11.2024 (Wszystkich Świętych)

* 24 – 26.12.2024 (Wigilia Bożego Narodzenia, Boże Narodzenie)

* 31.12.2024 – 1.01.2025 (Sylwester, Nowy Rok)

* Pilna realizacja opieki, dodatkowe usługi.

Cenę opieki nad szczeniętami (pieski do 6 miesięcy) oraz psami, które wymagają szczególnej opieki ustalamy indywidualnie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o umówionej godzinie w dniu przyjazdu psa do hotelu i kończy się o tej samej godzinie w dniu wyjazdu.